مجموعه نایس تاول شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده حوله دستی-نایس تاول

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده حوله دستی ارزان قیمتضمانت بهترین قیمت حولهطول عمر بالای انواع حوله باکیفیتگارانتی انواع حوله دستی

قیمت خرید عمده حوله دستی بسته به نوع برند، کیفیت، طرح و مدل شرایط بازار متغیر است. حوله با نام بشگیر یا آب چین شناخته می شود. جنس این کالا به صورتی می باشد که می تواند آب را به خودش جذب کند. سطح پرز دار این گونه محصول باعث شده تا بتواند به راحتی آب را به خودش جذب کند.

فروش عمده حوله دستی-نایس تاول

خرید عمده حوله دستی ارزان قیمت

خرید عمده حوله دستی ارزان قیمتقیمت خرید عمده حوله دستی بسته به نوع برند، کیفیت، طرح و مدل شرایط بازار متغیر است. حوله با نام بشگیر یا آب چین شناخته می شود. جنس این کالا به صورتی می باشد که می تواند آب را به خودش جذب کند. سطح پرز دار این گونه محصول باعث شده تا بتواند به راحتی آب را به خودش جذب کند.

ضمانت بهترین قیمت حوله

ضمانت بهترین قیمت حوله باعث افزایش فروش این محصول شده است. از انواع حوله ها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • حوله قدی یا پالتویی :  این نمونه همان طور که از نامش پیداست تمام بدن را مانند لباس های بلند یا سرهمی ها می پوشاند. این حوله بعد از حمام کردن استفاده می شود تا تمام قسمت های بدن خشک شود.
 • حوله دستی :  این نمونه برای خشک کردن دست و صورت استفاده می شود.
 • حوله کاغذی :  این نمونه برای تمیز کردن، پاک کردن و خشک کردن استفاده می شود.
 • حوله پارچه ایی : حوله شنا و حوله حمام هم از این دست می باشد. 

نوع بافت حوله ها به دو صورت زیر می باشد:

 • دابی باف
 • ژاکارد

طول عمر بالای انواع حوله باکیفیت

طول عمر بالای انواع حوله باکیفیتطول عمر بالای انواع حوله با کیفیت موجب شده تا مشتریان بیشتری رو به خرید این محصول بیاورند. از سه نوع پنبه برای تولید این محصولات استفاده می شود که ما به طور خلاصه به شرح آن ها می پردازیم :

 • پنبه مصری: از ویژگی های این نوع پنبه موارد زیر را می توان نام برد: ۱- رشته های بلندی دارد. ۲- رطوبت بالایی را جذب می کند. ۳- نسبت به دیگر پنبه ها نرم تر می باشد.
 • پنبه سوپیما: از ویژگی های این پنبه موارد زیر را می توان نام برد: ۱- این نوع پنبه در آمریکا کشت می شود. ۲- رشته های کوتاهی دارد. ۳- در مقایسه با پنبه مصری ماندگاری بیشتری دارد.
 • پنبه استاندارد: این نوع پنبه نسبت به دیگر نمونه ها کیفیت، عمر و جذب رطوبت آب کمتری دارد.

حوله با کیفیت باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • نرم و لطافت بالایی داشته باشد.
 • ماندگاری و طول عمر بی نظیری داشته باشد.
 • در هنگام دست کشیدن روی سطح حوله باید شما احساس کنید روی مخمل دارید دست می کشید.
 • اگر سطح حوله شما زبر بود اطمینان یابید که حوله شما کیفیت لازم را ندارد.

برای نگهداری از حوله ها باید به گزینه های زیر توجه کرد:

 • همیشه به دستورالعمل هایی که روی برچسب حوله درج شده است توجه کنید. حوله ها را نباید در دماهای بالا شست چون باعث می شود حوله تغییر شکل پیدا کند. 
 • حوله ها را باید با آب و مواد شوینده ملایم شست. با توجه به نوع رنگ حوله باید مواد شوینده متناسب با آن را تهیه کنید. چون مواد شوینده حوله های سفید و رنگی با هم فرق می کند.
 • در هنگام شستن حوله ها از مواد سفید کننده استفاده نکنید و هیچ گاه حوله ها را با دیگر لباس ها داخل لباستشویی نگذارید.
 • بعد از حمام یا خشک کردن دست و صورت با حوله ها نباید آن ها را داخل کمد انداخت بلکه باید آن ها را آویزان کرد تا خوب خشک شوند و بعد از شستن حوله ها آن را با خشک کن خشک کنید و یا در آفتاب آیزان کنید تا خشک شوند.

یکی از مکان هایی که انواع حوله ها مورد استفاده قرار می گیرد هتل ها می باشند. حوله های هتل ها باید به طور مرتب شست و شو شوند و بعد از رفتن مهمان برای مسافر جدیدی باید حتما شسته شود مراحل شستن این حوله ها شامل موارد زیر می شود:

 • فشار آب : قبل از این که روی حوله ها مواد شوینده بریزید باید آن را زیر آب پر فشار قرار دهید تا خوب خیس شوند و رطوبت آب را به خود جذب کنند.
 • شست و شو : در این مرحله باید به دستورالعمل هایی که روی برچسب حوله درج شده توجه کرد.
 • شفافیت حوله بسیار مهم می باشد. به خاطر همین نباید از مواد سفید کننده استفاده کرد.
 • برای خشک کردن باید حوله ها را روبروی آفتاب بگذاریم یا از خشک کن استفاده کنیم. 

وسایلی مانند حوله را نباید داخل اتاق خواب بگذاریم این وسایل را باید داخل حمام نگهداری کنیم و بر روی رخت کن حمام آویزان کنیم. شما می توانید داخل حمام یا کنار سینک خود قفسه هایی را بچینید و حوله ها را روی آن ها آویزان کنید. شما می توانید از فضای کنار درب ها استفاده کنید به عنوان نمونه می توان به رخت کن هایی اشاره کرد که می توان آن ها را روی درب آویزان کرد و حوله ها را بر روی آن ها قرار داد. علاوه بر این می توانید از آویزان های سبدی استفاده کنید. فروش عمده حوله دستی با قیمت تولیدی انجام می شود. 

گارانتی انواع حوله دستی

گارانتی انواع حوله دستی سبب شده تا مشتری با اطمینان کامل محصول را تهیه کند. حوله یکی از کالاهای شخصی و ضروری هر فردی می باشد به طوری که در خانه هر ایرانی هر کدام از اعضا خانواده ها حوله مخصوص به خود را دارند و این برای افزایش بهداشت فردی می تواند بسیار مفید باشد. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ما هر روز شاهد تولید حوله های مختلفی با کاربردهای متفاوتی هستیم و ما باید در هنگام خرید این گونه کالا ها به نوع استفاده آن ها توجه کنیم به عنوان نمونه حوله مخصوص دست خشک کنی با حوله حمام فرق می کند. این گونه محصولات بر اساس کاربردشان در وزن و اندازه های مختلفی در بازار یافت می شوند. هر چه حوله ها آب بیشتری جذب کنند و پرزهای بلندتری داشته باشند به تبع آن وزن آن ها افزایش می یابد. وزن حوله ها را با واحد گرم بر متر مربع اندازه گیری می کنند. هر چه این واحد کمتر باشد حوله نازک و سبک می باشد. در واقع وزن حوله مشخص می کند ما برای چه موردی باید حوله ها را استفاده کنیم. به عنوان نمونه حوله هایی که وزن بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم بر متر مربع دارند برای مصرف آشپزخانه و باشگاهی مناسب هستند و هر چه وزن بیشتر شود حوله برای حمام، استخر و هتل به کار می رود. 

از نمونه های مختلف این محصولات می توان موارد زیر را نام برد:

 • حوله پنبه ایی: هر چه در تولید حوله از پنبه بیشتری استفاده شده باشد. میزان جذب رطوبت آن بالا می رود و حوله نرم تر و لطیف تر می شود. معمولا حوله هایی که برای استفاده روزمره هستند از پنبه استاندارد در تولید آن ها استفاده شده است. حوله هایی که در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند بسیار نرم و فوق العاده می باشند. 
 • حوله پنبه ای ارگانیک : این نمونه محصول کاملا با محیط زیست سازگار می باشد چون در تولید آن ها از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است. بنابرین کسانی که به محیط زیست خود اهمیت می دهند باید از این گونه محصولات استفاده کنند. علاوه بر این، کسانی که پوستشان حساس می باشد باید از این حوله ها استفاده کنند. این نمونه در تمام جهان طرفداران زیادی دارد. نوزادان باید از این حوله استفاده کنند.
 • حوله ابریشم و ساتن: این نمونه محصول همان طور که از نامش پیداست از نخ ابریشم و ساتن در تولید آن استفاده شده است. این مدل جزو حوله های لوکس، زیبا و مدرن می باشد.
 • حوله پشم مصنوعی : این حوله ها بسیار مقاوم می باشند و می توانند آب زیادی را به خود جذب کنند.
 • حوله پشم ارگانیک : این نمونه محصول از پشم گوسفندی تهیه شده است و بسیار نرم و لطیف می باشد به خاطر همین طرفدارن زیادی دارد. حوله بامبو:  این نمونه ضد باکتری و ضد حساسیت می باشد به خاطر همین افرادی که دارای حساسیت پوستی می باشند باید از این نمونه استفاده کنند. این محصول بسیار گران قیمت می باشد. حوله میکروفیبر: این حوله ها سبک وزن می باشند و برای افرادی که دچار حساسیت پوستی هستند باید از این نمونه استفاده کنند. حوله نایلونی : این نمونه محصول همان طور که از نامش پیداست از جنس نایلون می باشد و قیمت ارزان هم دارد.

یکی از نمونه های این محصول حوله تن پوش می باشد. که برای استخر، ساحل و چشمه های آب گرم مورد استفاده قرار می گیرد. این نمونه بهترین گزینه برای هدیه دادن در روزهای مختلف مانند روز مادر، روز ولنتامین، جهزیه و عروسی می باشد. این حوله ها در سه اندازه در بازار یافت می شوند:

 • حوله تمام پوشش تا زانو: این حوله ها همان طور که از نامشان پیداست تا زانو می باشند در تابستان بعد از شنا کردن می توان از آن ها استفاده کرد.
 • حوله تمام قد:  این حوله ها معمولا تا مچ پا هستند به خاطر همین برای فصل زمستان بهترین گزینه می باشند.
 • حوله های تن پوشش بالای زانو: به این حوله ها، حوله سارافونی هم می گویند و بیشتر برای خانم هایی که حمام کوتاه مدت دارند مناسب می باشند. چون طولانی نشدن حمام باعث می شود رطوبت زیادی جذب بدن نشود.
محمد عباسیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نایس تاول شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید