مجموعه نایس تاول شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین تولیدی حوله در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با چگونگی تولید حولهفروش حوله به قیمت تولیدی در تهران

بزرگترین واحد تولیدی حوله در تهران استفاده از بهترین الیاف نرم و لطیف را برای تولید این نوع کالا ها در دستور کار خود قرار می دهد تا از این طریق حوله های تولید شده دارای بیشترین قابلیت های مصرفی باشند و افراد بتوانند با اطمینان خاطر کامل انواع محصولات را مورد استفاده خود قرار دهند. در بزرگترین واحد های تولیدی معمولاً انواع حوله در سایز و اندازه های متنوع تولید می شوند.

بزرگترین تولیدی حوله در تهران

آشنایی با چگونگی تولید حوله

آشنایی با چگونگی تولید حوله برای تولید حوله در کارخانه های حوله بافی از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی متفاوتی استفاده می‌شود تا در نهایت این محصولات در بهترین کیفیت ها تولید شوند. در ادامه مطلب چگونگی تولید حوله در کارخانه های مختلف را به صورت خلاصه بیان خواهیم کرد:

  1. اولین گام برای تولید حوله استفاده از نخ خام است. ماده خام حوله پنبه است که دارای قابلیت های همچون خاصیت جذب آب، نرمی، سبک وزنی و دوام بسیار بالا است به همین دلیل به عنوان بهترین متریال برای واحد های بافندگی ارسال می شود.
  2. بعد از ارسال پنبه به کارخانه های تولیدی حوله شانه کردن این الیاف انجام می‌ پذیرد با شانه کردن الیاف پنبه این محصولات کیفیت های مناسب تری به خود اختصاص می‌دهند و در واقع بلندتر می شوند و الیاف کوتاه تر و ناخالصی های دیگر از آنها جدا می‌شوند.
  3. مرحله بعد مربوط به ریسندگی الیاف پنبه می باشد در این مرحله از دستگاه‌ های ریسندگی مدرن استفاده می‌شوند و در واقع الیاف طبیعی به سرعت در حالت چرخشی به طول های بلند تری تولید می شوند. مرحله بعدی مربوط به تاب دادن الیاف پنبه ای است که این فرآیند برای افزایش ضخامت، مقاومت و جذب و دوام بالاتر یک حوله انجام می‌پذیرد. رنگ ریزی و بافت از دیگر مراحل تولید حوله ها است که بعد از بافت حوله ها نوبت به رنگرزی آنها می رسد.
  4. بافت حوله یکی دیگر از مهمترین مراحل تولید این محصولات است که در این زمینه از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود.
  5. برش، دور دوزی و دوخت انواع حوله ها جزو مراحل آخر می باشند.
  6. در مرحله بعدی کنترل کیفیت این محصولات و بسته بندی آنها به انجام می رسد.

فروش حوله به قیمت تولیدی در تهران

فروش حوله به قیمت تولیدی در تهران فروش حوله به قیمت تولیدی در تهران مورد توجه بسیاری از متقاضیان این محصول قرار می‌ گیرد و تمامی آنها تلاش می‌ کنند که این محصولات را با قیمت های ارزان تر و البته در کیفیت های بالا تر خریداری نمایند.

قیمت حوله رابطه مستقیم با نوع الیاف مورد استفاده در تولید این محصول دارد و بعد از آن سایز و اندازه و همچنین طرح و رنگ این محصولات و حتی نحوه بسته بندی آنها تاثیر بسیار زیادی در تعیین قیمت فروش این کالا ها دارد و به همین دلیل باید در زمان خرید انواع حوله به تمامی این پارامتر ها توجه شود.

محمد عباسیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نایس تاول شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید